SLORD

Styčná kancelária SR pre výskum a vývoj v Bruseli

Raw Materials Day 2021 v Košiciach

Podujatia

 • Začiatok
  14.09.2021, 00:00
 • Koniec
  14.09.2021, 00:00
 • Typ podujatia
  Konferencia
 • Organizátor
  EIT RawMaterials Hub – Regionálne centrum Košice a partneri

Dňa 14. septembra 2021 sa v Košiciach uskutoční fyzické podujatie Raw Materials Day 2021. Ide o networkingové podujatie s cieľom posilniť spoluprácu regionálnych aktérov reťazca nerastných surovín. Heslo tohto ročníka znie „Spoločne za vyššou inovačnou úrovňou regiónu“.

Podujatie organizuje EIT RawMaterials Hub – Regionálne centrum Košice v spolupráci s Fakultou baníctva, ekológie, riadenia a geotechnológií Technickej univerzity v Košiciach a organizátormi najväčšej technologickej konferencie na Slovensku – SlovakiaTech.

Pre koho?

Podujatie je vhodné pre všetkých aktérov hodnotového reťazca nerastných surovín. Ide o malé a stredné podniky, univerzity a vysoké školy, výskumné organizácie, mimovládny sektor ale tiež jednotlivcov – študentov, pedagógov, výskumníkov či občanov, ktorý akýmkoľvek spôsobom participujú na sektore nerastných surovín. Ten predstavuje napríklad návrh produktu alebo služieb pre surovinový sektor, prieskum, ťažbu, produkciu, recykláciu alebo cirkulárnu ekonomiku.

Kedy a kde?

V utorok, 14. septembra 2021 v Kulturparku, Košice. Podujatie sa plánuje ako fyzické, avšak v prípade zhoršených epidemiologických podmienok bude toto podujatie realizované formou on-line.

Registračný formulár nájdete na tejto stránke, prípadne na odkaze nižšie: https://www.slovakiatech.sk/registracia-pre-konferenciu-raw-materials.

Všetky informácie sledujte na stránke podujatia tu.

Zverejnené 24.8.2021, slord